

iets vertellen
Er is niets gevonden.
Browser niet ondersteund.
iets vertellen
Er is niets gevonden.
Browser niet ondersteund.
iets vertellen
Er is niets gevonden.
Browser niet ondersteund.
De Demeyere Silver 7 sudderpan 24cm is opgebouwd uit 7-lagen (TriplInduc). Door de gelaagde opbouw en de supergeleidende bodem haal je tot 30% meer rendement uit je inductieplaat met de Silver 7 pannen. Bovendien is het dubbelwandige deksel extra isolerend zodat de warmte in de pan blijft.
tot 30 dagen na aankoop via Klarna
vanaf 50 euro geen verzendkosten
binnen 14 dagen retourneren mogelijk
Betaalmethodes
100% veilig afrekenen
Neem gerust contact met ons op via info@kokenenwonen.nl of bel ons direct via +31 (596) 201064.
De Demeyere Silver 7 sudderpan is conisch gevormd, hierdoor is de pan heel veelzijdig in gebruikt: je kunt er in roerbakken, braden, koken sudderen, smoren en noem maar op. Als je ontdekt hebt wat je er allemaal me kan dan zul je de Silver 7 sudderpan dagelijks gebruiken. Door de Silvinox behandeling blijft de pan mooi en vingervlek vrij. Het reinigen is eenvoudig, de pan kan gewoon in de vaatwasser.
De Silver 7 Sudderpan kan in de oven tot 350 °C en is geschikt voor alle warmtebronnen, je kunt de pan zelfs probleemloos afwisselend op alle warmtebronnen gebruiken. Met 30 jaar garantie.
Demeyere Silver geeft optimale kookprestatie Bij het koken met vloeistof, (bij voorbeeld zoals soep, groenten of pasta) is het belangrijk om de warmte snel in de pan te krijgen en zo goed mogelijk in de pan te houden. Dankzij de bodem met een koperen schijf van de Demeyere Silver kookpan wordt de warmte zeer snel en optimaal verspreid. De kookpan is maximaal geïsoleerd door de dubbelwandige deksel en de RVS wanden.
Datasheet
Chat met ons op WhatsApp